Reference na moji činnost

Doporučení společnosti Microsoft

Můj kurz technologie LightSwitch doporučuje společnost Microsoft v lednu 2014 na vývojářském blogu.

Na tomtéž blogu se v říjnu 2015 referuje o novém vydání učebnice pro začátečníky.

V září 2016 vývojářský blog referuje o výukové aplikaci C# v řešených úlohách.

Názory zákazníků

Hodnocení zveřejněná v této sekci jsou publikována na základě výslovného souhlasu jejich autorů.

Jen jsem Vám chtěl sdělit, že kurz byl super a splnil na 100% to, co jsem od něj očekával.

Libor Jungmann
Automaty Servis Selecta s.r.o., Brno

Kniha sa mi studuje velmi dobre, venujem studiu takmer kazdy den. Ako jedina z dostupnych knih na trhu mi vlastne zrozumitelnym sposobom pomohla pochopit zakladne principy tvorby softveru.

Ja som predseda predstavenstva malej akciovky a nemam ambicie stat sa programatorom z povolania, ale studium mi dava vela odbornosti pri navrhu nasich internych IT rieseni a som schopny ovela zrozumitelnejsie formulovat svoje poziadavky pre vyvoj a lepsie posudit jeho vysledky.

Otto Gavroň

Ještě jednou jsem Vám chtěl poděkovat za první část kurzu pro pokročilé.

Bylo to ideální školení po všech stránkách - tempo kurzu, zaměření na srozumitelné příklady vztahující se k osnově probírané látky, příklady pro oživení, zahrnutí příkladu na události, byly tam i upravené příklady, které se lišily od příkladů v učebnicích.

Vše bylo podáno tak, že se to každému z nás muselo vrýt do paměti a zanechat v té paměti nesmazatelnou stopu.

Zkrátka - lépe už to ani nešlo.

Ladislav Mizera

Asi je to neobvyklé, ale rád bych vám poděkoval za vámi vydanou knihu Moderní programování. Jak asi vidíte, píši vám o půl třetí ráno. Píši to jen proto, že bych tím rád demonstroval, jak moc mne vaše kniha zaujala. Listoval jsem v mnoho knihách ale žádná mě nezaujala jako ta vaše. Výklad je naprosto srozumitelný snad pro každého, kdo se kdy setkal s počítači.

Já s počítači pracuji 5 let profesionálně na pozici Test Analytik softwaru a vždy jsem chtěl softwaru rozumět více do hloubky, a ne jen jak fungují bloky různých podprogramů, se kterými se setkávám při své práci. Vaši první knihu jsem získal v akci společnosti Microsoft a jsem tomu moc vděčný. Již jsem si objednal další pokračováni knihy i se sbírkou příkladů. Vaše kniha mi řekněme určila směr, kterým se ve svém rozvoji chci ubírat. Chtěl bych vám za to poděkovat.

Tomáš Němeček

Kurz pro mě byl velmi užitečný. Neměla jsem žádné vstupní znalosti kromě minulého kurzu pro začátečníky, a přesto jsem všemu rozuměla.
Metodicky - velmi dobře vedený kurz.
Jsem tak nadšená, že jsem se rozhodla učit letos základy programování v tomto prostředí a jazyku místo Pascalu jako dosud. Věřím, že studenti budou rádi a budou spolupracovat.

Markéta Kožíšková
Gymnázium Voděradská, Praha

Vaše učebnice mě opravdu překvapila a je to ta nejlepší, jakou jsem kdy měl v ruce. Vždycky jsem měl problém s programováním začít, protože učebnice rozhodně pro začátečníky nebyly, ale ta Vaše je opravdu velmi vzácnou výjimkou a za to Vám chci poděkovat.

Jiří Škába

Velmi také oceňuji pravidelný odborný zpravodaj, ve kterém se vždy přiučím nějaké nové věci nebo získám lepší nadhled nad věcmi, které již z praxe znám.

Jiří Škába,
AIR POWER s.r.o.-WEB LABORATOŘ, Plzeň
(o několik let později)

Chtěl bych Vám poděkovat za skvěle napsanou knihu Moderní programování - učebnice pro začátečníky (a samozřejmě i za cvičebnici k ní). Moc mi pomohla ve vývoji mých programátorských schopností a i díky Vám jsem nedávno dostal příležitost a nastoupil jsem do jedné malé sw firmy jako programátor junior.

Petr Žampach

Školení hodnotím na jedničku. Do té doby by mě ani nenapadlo LINQ použít, protože mi to připadalo jako děsná věda a říkal jsem si "zlaté SQL", resp. "zlaté PHP + MySQL". Teď už na to koukám trošku jinak...

Vladimír Vais

Moc a moc Vám chci poděkovat za knihu Moderní programování. Jedná se o naprosto báječný počin, prostě fantazie. Díky.

Stanislav Kačer